7 X 2018 Dzień św. Franciszka w Krakowie

W imieniu Organizatorów zapraszamy na kolejny już „Dzień św. Franciszka” w Krakowie, który odbędzie się 7 października 2018 r. pod Oknem Papieskim na skwerze franciszkańskim przy ul. Franciszkańskiej.

Hasło tego rocznego spotkania  „Klisze pamięci” – nawiązuje do wystawy grafik Mariana Kołodzieja, więźnia obozu koncentracyjnego w Auschwitz. Grafiki będą prezentowane w ramach Dnia św. Franciszka w Krakowie. Będzie także można wesprzeć rozbudowę Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, gdzie wystawa jest eksponowana na co dzień.

Program Dnia św. Franciszka dostępny jest na plakacie. Wszystkich naszych Przyjaciół, Czytelników, ich Rodziny i Znajomych, Sympatyków zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00 w Bazylice św. Franciszka z Asyżu w Krakowie, a potem do udziału w zabawie, konkursach, zapoznają się z ofertą franciszkańskich stoisk, jakie znajdą się na placu przed Bazyliką.

Na zakończenie o godz. 18:00 odbędzie się koncert Akademickiego Chóru Organum i Zespołu Instrumentalnego Ricercar.

Jako „Posłaniec św. Antoniego z Padwy” będziemy tam obecni – każdy będzie mógł otrzymać bezpłatne archiwalne numery czasopisma oraz zakupić numer najnowszy.

Spotkajmy się razem na Dniu św. Franciszka!

Redakcja

.